O nás

Od roku 1990 až dosud

chat

Skvělá komunikace

Fungující komunikace je pro nás klíčem k oboustrannému úspěchu. Snažíme se vždy zjistit vaše přání a společně definovat vaše potřeby. Po celou dobu procesu jsme tady pro vás.

lightbulb

Kreativní řešení

Funkčnost a efektivnost výsledného řešení je pro nás velmi důležitá. Při realizaci přicházíme s novými možnostmi a nápady, jak vaši zakázku posunout dál a udělat ji ještě lépe.

quality

Rychlost i kvalita

Dobře víme, že rychlost je v dnešní době stále vyšší hodnotou. Vaše zakázky se proto snažíme vždy vyřídit v co nejkratší možné době, nikdy však na úkor výsledné kvality.

komplexni-reseni

Komplexní služby

Postaráme se o vaši zakázku od začátku až do konce, od spolupráce při návrhu, přes výrobu až po expedici hotového zboží až k vám. Po celou dobu máte o všem přehled jako první.

Jako VIMPEX GROUP s.r.o. pro vás vyrábíme svítidla, světelné aplikace a kovové výrobky už od roku 1990. Máme vlastní vývojové a konstrukční oddělení a výrobní závod vybavený moderními technologiemi.

U našich výrobků poskytujeme perfektní rovnováhu moderního designu a funkčnosti s dodržováním nezbytných zákonných norem. Přinášíme vám komplexní řešení na míru s důrazem na kvalitu, spolehlivost a rychlost dodání.

Chcete víc informací nebo si naše služby objednat?