Kovovýroba

Nabízíme vám komplexní řešení zakázkové kovovýroby pro interiér i exteriér z oceli, nerezu a hliníku a výrobu dílů pro svítidla a světelné aplikace včetně návrhu.

komplexni-reseni

Komplexní řešení

Chceme, aby do sebe všechny fáze procesu zapadly jako ozubená kolečka. O vaši zakázku se tak postaráme od A do Z. Na začátku společně probereme vaše potřeby a najdeme nejlepší řešení. Podle návrhu vyrobíme prototyp, který společně doladíme. Pak už jen vše s největší péčí nám vlastní vyrobíme, zkontrolujeme, zabalíme a přepravíme až k vám. Potřebujete jen prototyp nebo pár plánů? Rádi vám pomůžeme i jen s dílčími úkony.

metal-construction

Zakázková výroba

Díky vlastním technologiím vám můžeme připravit a vyrobit celou zakázku přímo v našem závodě, a tak ušetříte čas i peníze. Máme bohaté zkušenosti s výrobou produktů do interiéru i exteriéru. Vyrobíme pro vás přípravky pro svařování, kontrolní přípravky, upínací přípravky pro obrábění i jednoúčelové stroje. Pomůžeme vám s opravou a seřízením poškozených přípravků. Na povrchových úpravách výrobků spolupracujeme s našimi spolehlivými dlouholetými partnery.

metal-profiles

Zpracování plechů

Nabízíme vám dělení materiálů laserem a ohýbání plechových dílců, zpracujeme pro vás ocel, nerez a hliník. Pracujeme s vysoce výkonným laserovým řezací strojem Trumpf TruLaser 3030 a přesným a kvalitním řezem. Pro následné zpracování kovu využíváme ohraňovací lis Trumpf TruBlend 5130 s délkou ohraňovací lišty 3 230 mm a přítlačnou silou 130 tun.

cnc

CNC obrábění

Zajistíme pro vás komplexní výrobní proces od konstrukce až po samotné dodání k vám. Soustružíme a frézujeme díly pro jednoúčelové stroje, upínací, svařovací a kontrolní přípravky. Vlastníme CNC obráběcí centra, konkrétně 4osé soustružnické centrum HASS ST-30Y a 5osé obráběcí centrum HASS UMC-750.

Chcete vědět více o technologiích, se kterými pracujeme?

Náš proces v 5 krocích

Zadání

Společně najdeme vaše potřeby a přání a navrhneme možnosti.

Návrh

Připravíme vám vizuální návrh a dílčí výkresovou dokumentaci.

Prototypování

Vyrobíme vzorek, abyste produkt viděli v jeho plné kráse.

Výroba

Výroba odsouhlaseného prototypu a výkresové dokumentace.

Expedice

Produkty zkontrolujeme, zabalíme a dovezeme až k vám.